دیدار رئیس پلیس پایتخت و معاونان با خلیفه ارامنه و اعضای شورای خلیفه گری

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداو سیما ؛ در این دیدار که به مناسبت سال نو میلادی برگزار شد ، اسقف سبوه سرکسیان خلیفه ارامنه تهران از تلاش های پلیس تهران در برقراری امنیت در جامعه تقدیر کرد و کار پلیس را فعالیتی نجیبانه و صادقانه دانست.

 رئیس پلیس پایتخت و معاونان با خلیفه ارامنه و اعضای شورای خلیفه گری و روسای مجمع kمایندگان ارامنه تهران در کلیسای سرکیس مقدس دیدار کرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداو سیما ؛ در این دیدار که به مناسبت سال نو میلادی برگزار شد ، اسقف سبوه سرکسیان خلیفه ارامنه تهران از تلاش های پلیس تهران در برقراری امنیت در جامعه تقدیر کرد و کار پلیس را فعالیتی نجیبانه و صادقانه دانست. سردار رحیمی هم در این دیدار ضمن عرض تبریک به همه هموطنان مسیحی اظهار داشت خدا را شاکریم که در چنین حکومتی و تحت ولایت داهیانه مقام معظم رهبری زندگی می کنیم.
رئیس پلیس پایتخت افزود: پلیس به لحاظ مسئولیت خطیری که در زمینه نظم و امنیت دارد با رویکرد جامعه محوری از ظرفیت همه شهروندان بهره می گیرد.
سردار رحیمی در ادامه گفت : با همه توان در ایجاد آرامش برای جشن های سال نو میلادی در پایتخت تلاش کردیم چرا که هموطنان مسیحی برایمان ارزشمند هستند.
وی افزود : امروزه می بینیم کسانی همچون ترامپ که داعیه دار نظم جهانی هستند چگونه احمقانه با مردم صحبت می کنند و در مقابل رفتار کریمانه رهبری عظیم خودمان را نیز مشاهده می کنیم.
سردار رحیمی اظهار کرد : رهبری معظم با همان الطافی که در خانه یک مسلمان حاضر می شود با همان وصف نیز در منزل هموطن گرامی مسیحی حضور می یابد.
سردار رحیمی برای همه هموطنان عزیز مسیحی آرزوی موفقیت روزافزون داشت و لوح تبریکی به خلیفه ارامنه اهدا کرد.

مشاهده در وبسایت منبع