شهرداران شب، سکاندار مدیریت شهر

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ؛ مهندس نعمت زاده با اشاره به این خبر گفت: به منظور افزایش دایره خدمت رسانی به شهروندان ، طرح شهردار شب با مشارکت روسای واحدهای اجرایی شهرداری کهریزک آغاز شد. شهردار کهریزک گفت: در این طرح تمامی روسای واحدهای مختلف شهرداری به طور شیفتی شب ها مدیریت ...

مهندس نعمت زاده از آغاز اجرای طرح شهردار شب در راستای ارتقای مدیریت شهر کهریزک خبر داد.
به گزارش خبرگزاري صداوسيما ؛ مهندس نعمت زاده با اشاره به این خبر گفت: به منظور افزایش دایره خدمت رسانی به شهروندان ، طرح شهردار شب با مشارکت روسای واحدهای اجرایی شهرداری کهریزک آغاز شد. شهردار کهریزک گفت: در این طرح تمامی روسای واحدهای مختلف شهرداری به طور شیفتی شب ها مدیریت شهر کهریزک را عهده دار می شوند که مهمترین هدف ما از اجرای این طرح، پیشگیری از وقوع مشکلات شبانه، نظارت بیشتر بروقایع ترافیکی، عمرانی و خدماتی، کنترل آسیب های اجتماعی و ارائه خدمات بیشتر و مناسب تر به شهروندان است.
وی اظهار داشت: اجرای طرح شهردار شب علاوه بر اجرای وظایف ذاتی شهرداری ، فرصت مغتنمی را برای کسب تجربه کارکنان و پرورش مدیران آینده محسوب می شود که این افراد با سکانداری مدیریت شهرداری می توانند در آینده نیز عهده دار جایگاه های مدیریتی کلان شوند.
شهردار کهریزک خاطرنشان کرد: حضور شهرداران شب در سیستم مدیریت شهرداری کهریزک تاثیر بسزای در ارتقای میزان خدمت رسانی شهرداری به شهروندان و کاهش معضلات شهر و پاسخگویی به مطالبات شهروندان در طول شبانه روز دارد که اجرای این طرح را می توان یکی از اقدامات موثر و راهبردی شهرداری برشمرد.
شایان ذکر است شهروندان از این پس این شانس را در اختیار دارند تا علاوه بر اعلام مشکلات و مطالبات خود در طول روز، شب ها نیز بابت پیگیری و رفع مشکلات موجود در شهر نیز با شهرداران شب همکاری و تعامل داشته باشند و پیگیری و نظارت معضلاتی مانند رفع آبگرفتگی ها، مدیریت بحران، نظارت و کنترل تخلیه نخاله، رفع مشکلات ترافیکی و عوارض ناشی از تصادفات ، پیگیری و کاهش آسیب های اجتماعی سطح شهر و... را اطلاع رسانی کنند تا اقدامات مناسب جهت رفع آنها صورت بگیرد.

مشاهده در وبسایت منبع