تسلیت جشنواره تجسمی فجر در پی حادثه «سانچی»

به گزارش ایسنا، از سوی روابط عمومی این جشنواره اعلام شده است کهستاد برگزاری دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به نمایندگی از سوی جامعه هنرمندان تجسمی کشور حادثه تلخ و جانگداز نفتکش سانچی و شهادت جمعی از دلاور مردان ایرانی را به همه مردم ایران وبه خصوص خانواده این ...

ستاد برگزاری دهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در پی حادثه تلخ نفت‌کش «سانچی» تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، از سوی روابط عمومی این جشنواره اعلام شده است کهستاد برگزاری دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به نمایندگی از سوی جامعه هنرمندان تجسمی کشور حادثه تلخ و جانگداز نفتکش سانچی و شهادت جمعی از دلاور مردان ایرانی را به همه مردم ایران وبه خصوص خانواده این عزیزان تسلیت می گوید. رشادت و مظلومیت ٣٢ تن از دریادلان ایرانی  تا همیشه بر یادها باقی می ماند.

در تاریخ ۱۶ دی ماه یک فروند نفتکش ایرانی با یک فروند کشتی چینی، برخورد کرد که باعث حریق نفتکش ایرانی و مفقود شدن ۳۲ پرسنل آن (۳۰ ایرانی و دو بنگلادشی) شد.

در این میان ۱۲ تکاور ایرانی که به چین اعزام شده‌ بودند، صبح امروز به نفتکش رسیدند تا عملیات امداد و تجسس را در داخل نفتکش انجام دهند اما به گفته رییس سازمان بنادر و دریانوردی به دلیل شدت گرفتن آتش، امکان ورود به کشتی برای تجسس مفقودین فراهم نشد و دو سوم این نفتکش غرق شده است.


مشاهده در وبسایت منبع