مونسان، درگذشت دریانوردان نفت کش سانچی را تسلیت گفت

به گزارش ایلنا، علی اصغر مونسان (معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری) در پیام تسلیت خود نوشت: درگذشت شهادت گونه و غم انگیز ملوانان و خدمه ایرانی نفتکش سانچی در حادثه برخورد با کشتی باری در آب های ساحل شرقی چین قلب تمام ایرانیان را به درد آورد، ...

به‌گزارش ایلنا، علی‌اصغر مونسان (معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری) در پیام تسلیت خود نوشت:

 درگذشت شهادت‌گونه و غم‌انگیز ملوانان و خدمه ایرانی نفتکش سانچی در حادثه برخورد با کشتی باری در آب‌های ساحل شرقی چین قلب تمام ایرانیان را به‌درد آورد، اما آتشی که بر دل و جان بازماندگان این فاجعه افکند، شاید تنها با همراهی و همدلی هموطنان خاموش شود.

به نمایندگی از تمام همکارانم در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، این حادثه اندوهبار را به مردم ایران و به ویژه بستگان گرامی جانباختگان تسلیت می‌گویم و از پروردگار متعال صبری جمیل برای بازماندگان و آرامشی ابدی برای آن سبک‌بالان مسئلت می‌کنم. باشد که همراه با هم بتوانیم مراتب بزرگداشت آن عزیزان را به شایستگی به‌جای آوریم و گامی برای التیام درد خانواده‌های داغدار برداریم.


مشاهده در وبسایت منبع