آتش سوزی پارک ملت مهار شد

آفتاب نیوز : رامین اسد نژاد اظهار کرد: ساعت ۱۰ و ۲۰ دقیقه صبح امروز خبر آتش سوزی در پارک ملت از طریق سامانه ۱۲۵ به این سازمان اطلاع داده شد. وی بیان کرد: بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۴ این سازمان جهت اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند و کار خاموش کردن آتش را انجام دادند.

آفتاب نیوز : رامین اسد نژاد اظهار کرد: ساعت ۱۰ و ۲۰ دقیقه صبح امروز خبر آتش سوزی در پارک ملت از طریق سامانه ۱۲۵ به این سازمان اطلاع داده شد.
وی بیان کرد: بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۴ این سازمان جهت اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند و کار خاموش کردن آتش را انجام دادند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج عنوان کرد: متاسفانه به دلایل نامعلومی بخشی از درختان این پارک در پایین تر از مجموعه تیچر اسکیت دچار حریق شد که خوشبختانه با حضور آتش نشانان ضمن مهار آتش از سرایت آن به محوطه بالا دست جلوگیری شد.

وی بیان کرد: متاسفانه در این حادثه یک قلاده شغال که در زیر تنه درخت گیر کرده بود دچار سوختگی شدید شده بود که از داخل آتش بیرون آورده شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: متاسفانه یک سهل انگاری ساده باعث حوادث ناگوری این چنینی می شود.

اسدنژاد یادآور شد: در راستای جلوگیری از شعله ور شدن آتش عملیات لکه گیری و ایمن سازی محوطه انجام دادند.


مشاهده در وبسایت منبع