زنی که بارفتن به پشت بام قصد خودکشی داشت +عکس

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز ،این زن میانسال صبح امروز با ایستادن بر لبه خارجی پشت بام منزلشان ، قصدانداختن خود به پایین را داشت که به محض اعلام مردمی، عوامل سازمان آتش نشانی ،اورژانس اجتماعی ، ماموران امداد و پلیس ۱۱۰ در محل حضور یافتند.

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز،این زن میانسال صبح امروز با ایستادن بر لبه خارجی پشت بام منزلشان ، قصدانداختن خود به پایین را داشت که به محض اعلام مردمی، عوامل سازمان آتش نشانی ،اورژانس اجتماعی ، ماموران امداد و پلیس 110 در محل حضور یافتند.

 

ماموران آتش نشانی (امداد و نجات) بلافاصله تشک نجات انداخته و اقدامات ایمنی لازم را تدبیر کردند تا در صورتی که زن خود را پرت کرد دچار آسیب نشود.اما این زن با مشاهده تشک چندین بارجای خود را تغییر می داد و عوامل آتش نشانی نیز مجبور به جمع کردن تشک وتغییر مکان آن می شدند تا در صورتی که زن خود را پرت کرد دچار آسیب نشود.

 

نیروهای آتش نشانی و اورژانس اجتماعی نیز پس از گفت و گوی با این زن به نتیجه نرسیدند اما با یک حرکت غافلگیرانه وانسان دوستانه توانستند زن را نجات دهند و به پایین ساختمان هدایت وبا اورژانس به بیمارستان هدایت کنند.

 

 

رکنا


مشاهده در وبسایت منبع