اقتدارکارکنان یگان ویژه در گرو برخورداری از تکنیک های اجتماعی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان تیپ ویژه تهران بزرگ ، ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان این یگان در انجام ماموریت های محوله، اظهارداشت: وجود نیروهای مومن، ولایی، شجاع، مخلص و فداکار، نعمتی بزرگ برای مجموعه بزرگ ناجا به شمار می آید و امروز به وجود ...

فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه این یگان در نوک پیکان دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی قراردارد، گفت: اقتدار ما در گرو خلاقیت، عقلانیت و برخورداری از تکنیک های اجتماعی است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان تیپ ویژه تهران بزرگ ، ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان این یگان در انجام ماموریت های محوله، اظهارداشت: وجود نیروهای مومن، ولایی، شجاع، مخلص و فداکار، نعمتی بزرگ برای مجموعه بزرگ ناجا به شمار می آید و امروز به وجود چنین نیروهایی افتخار می کنیم و به تلاش آنان در برقراری نظم و آرامش جامعه ارج می نهیم. وی ادامه داد: یگان ویژه همواره در نوک پیکان دفاع از ارزش های اصیل انقلاب اسلامی قرار داشته و با بصیرت در کارزار فتنه ها قدم گذاشته است.
این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: رمز موفقیت یگان ویژه ؛ مقابله، در عین اقتدار، همراه با آستانه تحمل بالا، انسجام و وحدت فرماندهی است.
سردار کرمی ادامه داد: کارکنان یگان ویژه براساس مبانی دینی، ولایت مداری، تعاملات اجتماعی، مردمی و حرفه ای بودن و استفاده از تجربیات، درصدد هستند ماموریت های محوله خود را به نحو احسن انجام دهند.
فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: امروز ، دیگر یگان ویژه را تنها به داشتن قدرت ظاهری، متکی بر تجهیزات نظامی نمی شناسند بلکه اقتدار کارکنان یگان ویژه در گرو خلاقیت، عقلانیت و برخورداری از تکنیک های اجتماعی است.

مشاهده در وبسایت منبع