توجه به مطالبات فرهنگیان در گزارش سفر اعضای کمیسیون آموزش به هرمزگان

سید حمایت میرزاده در گفت وگو با ایسنا با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در این جلسه اعضای کمیسیون که سفری به هرمزگان و مازندران داشتند گزارشی از وضعیت مراکز آموزشی و دانشگاه ها و مدارس این استان ها را ارایه کردند.

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جلسه امروز خود به بررسی گزارش اعضای این کمیسیون در بازدید از شهرهای مازندران و هرمزگان پرداخت.

سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در این جلسه اعضای کمیسیون که سفری به هرمزگان و مازندران داشتند گزارشی از وضعیت مراکز آموزشی و دانشگاه ها و مدارس این استان ها را ارایه کردند.

وی افزود: آنچه در این گزارش‌ها مشخص بود، مطالبات فرهنگیان در استان‌ها و شهرهای مختلف بود که ماه‌ها یا سال‌هاست هنوز پرداخت نشده است.

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس همچنین اظهار کرد: مسوولان آموزش و پرورش هم خوشبختانه در این سفرها و بازدیدها حضور داشتند و از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفتند اما به هر حال این موضوعات از طریق آموزش و پرورش و سازمان  برنامه و بودجه پیگیری خواهد شد.

نماینده مردم گرمی در مجلس در پایان بیان کرد: ادامه بررسی طرح اصلاح قانون  برنامه و بودجه نیز مورد رسیدگی قرار گرفت اما بعد از گزارش کمیسیون برنامه به عنوان کمیسیون اصلی،  ما هم گزارش نود را ارایه می کنیم.


مشاهده در وبسایت منبع