پیام تسلیت رییس کانون بانک ها و موسسات خصوصی برای سانحه نفتکش

به گزارش ایسنا، در پی غرق شدن نفتکش سانچی و جان باختن ۳۲ تن ازهموطنانمان در این حادثه، رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان پیام تسلیتی صادر کرد. در پیام کوروش پرویزیان آمده است: "بسم‏ الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه الراجعون حادثه جانکاه ...

رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی جان باختن سرنشینان کشتی نفتکش "سانچی" را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، در پی غرق شدن نفتکش سانچی و جان باختن ۳۲ تن ازهموطنانمان در این حادثه، رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان پیام تسلیتی صادر کرد.

در پیام کوروش پرویزیان آمده است:
"بسم‏ الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه الراجعون
 حادثه جانکاه و دردناک جان باختن سرنشینان رشید، دریادل و خدوم نفتکش سانچی، همه مردم ایران  را محزون کرد.
مجاهدان اقتصادی سخت کوش و گمنام کشور که در طول خدمت فداکارانه خود به کشور عزیز ایران ، مشکلات و سختی‌های بسیاری را به جان خریدند و در خط مقدم جهاد اقتصادی دچار سانحه شدند و مظلومانه و شهادت گونه جان به جان آفرین تسلیم کردندو اینک در میان شعله‌های آتش، جاودانه شدند.
اینجانب به نمایندگی از کارکنان شبکه بانک های خصوصی، با ابراز تالم و تاسف عمیق نسبت به جان باختن شهادت گونه پرسنل نفت کش سانچی، این ضایعه تاسف انگیز را به عموم ملت شریف ایران، به ویژه خانواده‌های شریف و داغدار  صمیمانه تسلیت گفته و برای جان باختگان علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت می‌کنم."


مشاهده در وبسایت منبع