رئیس مجمع سمن های ورزش و جوانان آذربایجان غربی انتخاب شد

به گزارش خبرنگار ایلنا از ارومیه، جلسه منتخبان سازمان های مردم نهاد استان آذربایجان غربی برای تعیین رییس، نایب رییس و دبیر مجمع استانی و انتخاب نماینده برای نماینده استان برای هیات رییسه کشوری برگزار شد. در این مراسم بعد از قرائت دستور العمل وزارت ورزش وجوانان و دستور العمل ...

به گزارش خبرنگار ایلنا از ارومیه، جلسه منتخبان سازمان‌های مردم‌نهاد استان آذربایجان‌غربی برای تعیین رییس، نایب‌رییس و دبیر مجمع استانی و انتخاب نماینده برای نماینده استان برای هیات رییسه کشوری برگزار شد.

در این مراسم بعد از قرائت دستور العمل وزارت ورزش وجوانان و دستور العمل مجمع کشوری در شیراز رضا مصطفی‌نژاد به‌عنوان رئیس مجمع سمن‌های وزارت ورزش و جوانان در استان آذربایجان‌غربی انتخاب شد.

همچنین نعمیه بابازده به‌عنوان نایب‌رییس، پونه پورقنبر به‌عنوان دبیر مجمع، حجت‌الاسلام رضا ابراهیمی به‌عنوان خزانه‌دار، داود نصیرخواه روابط عمومی، زیبا نصیری به‌عنوان مسئول دبیرخانه و در پایان سید منصور هدایتی به‌عنوان سخنگو و نماینده استان آذربایجان‌غربی برای انتخابات هیات‌رییسه در مجمع سراسری سازمان‌های مردم‌نهاد در شیراز تعیین و معرفی شدند.

انتخابات مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد استان آذربایجان‌غربی اسفندماه سال گذشته در ارومیه برگزار شده بود.


مشاهده در وبسایت منبع