حریق باغ خشکیده و محل دپوی شاخ و برگ مهار شد

حمید کریمی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به حادثه آتش سوزی امروز در قم عنوان کرد: این آتش سوزی مقابل بوستان علوی قم در باغ خشکیده اتفاق افتاد. سخنگوی آتش نشانی شهرداری قم افزود: این حادثه تلفات جانی نداشته و نیروهای آتش نشانی با تلاش خود حریق را در ساعاتی بعد از حادثه اطفاء ...

سخنگوی آتش نشانی شهرداری قم گفت: با تلاش ماموران آتش نشانی حریق در باغ خشکیده و محل دپوی شاخ و برگ در قم اطفاء شد و این حادثه تلفات جانی و مالی نداشت.

حمید کریمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حادثه آتش سوزی امروز در قم عنوان کرد: این آتش سوزی مقابل بوستان علوی قم در باغ خشکیده اتفاق افتاد.


سخنگوی آتش نشانی شهرداری قم افزود: این حادثه تلفات جانی نداشته و نیروهای آتش نشانی با  تلاش خود حریق را در ساعاتی بعد از حادثه اطفاء کردند.

وی اظهار کرد: باغ مذکور یکی از باغات در حال فرسوده شدن و مملو از خار و خاشاک در ابتدای ورودی پردیسان بود که در ساعت 18 و 7 دقیقه دچار حریق شد.

کریمی خاطرنشان کرد: در جهت عملیات اطفاء حریق سه دستگاه خودروی عملیاتی و یک خودروی آب دهی و لودر شهرداری وارد عمل شدند.

وی گفت: در حال حاضر نیز یک خودرو در حال لکه گیری است و آتش به طور کلی مهار شده است. با توجه به اینکه حادثه در فضای باز اتفاق افتاده و در باغ ضایعات و شاخ و برگ درختان نگهداری می‌شده، احتمال سهل انگاری در ایجاد حادثه وجود داشته و عمدی بودن حادثه بعید است.
انتهای پیام


مشاهده در وبسایت منبع