تجاوز به دختر شهرستانی در خانه مجردی / پسر تهرانی به شلاق و تبعید محکوم شد

چهاردهم شهریور ماه امسال دختر ۱۸ساله ای به نام رومینا به پلیس Police آگاهی رفت و از پسر دانشجو که وی را فریب داده و به دام شیطانی اش انداخته بود شکایت کرد. وی گفت: خانواده ام ساکن شهرستان هستند.

چهاردهم شهریور ماه امسال دختر ۱۸ساله ای به نام رومینا به پلیس Police آگاهی رفت و از پسر دانشجو که وی را فریب داده و به دام شیطانی اش انداخته بود شکایت کرد.
وی گفت: خانواده ام ساکن شهرستان هستند. وقتی در دانشگاه قبول شدم خانواده ام قبول کردند تا برای درس خواندن به تهران بیایم. خانواده ام یک خانه مجردی برایم اجاره کردند تا بتوانم به راحتی تحصیل کنم. اواخر اسفند ماه بود که در اینستاگرام Instagram با یک پسر جوان به نام امین آشنا شدم.او که دانشجوی رشته معماری است با حرف هایش مرا فریب داد.او می گفت به من علاقمند شده و قصد دارد همراه خانواده اش به خواستگاری ام بیاید. من در این مدت چندین بار به دیدن امین رفتم. تا اینکه آخرین بار از من خواست تا او را به خانه ام دعوت کنم. من هم پذیرفتم اما وقتی پسرجوان به خانه ام آمد بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد. او تهدیدم کرد در این باره به کسی حرفی نزدنم. بعد از این ماجرا هر چه با امین تماس گرفتم پاسخ تلفنم را نداد. به دنبال شکایت دختر جوان پلیس به ردیابی پسردانشجو پرداخت و وی بازداشت شد.

وقتی پزشکی قانونی آزار دختر جوان را از سوی پسر دانشجو تایید کرد پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

امین پای میز محاکمه ایستاد ولی خودش را بی گناه خواند و ادعای تازه ای مطرح کرد. این پسر گفت: قبول دارم در اینستاگرام با رومینا آشنا شدم ولی او خودش عکس های خصوصی اش را برایم فرستاد . رومینا می گفت چند سال قبل پدر و مادرش را در یک سانحه رانندگی از دست داده و به تنهایی زندگی می کند. من که دلم برایش سوخته بود در این مدت هر روز با او تماس می گرفتم و گاهی اوقات او را به پارک یا سینما Cinema دعوت می کردم. او آخرین بار خودش مرا به خانه اش دعوت کرد ولی من او را آزار نداده ام.

در این میان دختر جوان امین را دروغگو خواند و گفت: بعد از اینکه به دام شیطانی این پسر افتادم او بارها مرا تهدید به آبروریزی کرد.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و پسر دانشجو را به۱۰۰ضربه شلاق Whip و یکسال تبعید محکوم کرد. دیروز این حکم در شعبه ۴۲دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.

مشاهده در وبسایت منبع