ورود سامانه بارشی به کشور از عصر فردا/ تهران ۳ روز برف و باران می بارد

امیر حسین نقشینه در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، اظهار داشت: موج جدید بارشی از عصر فردا وارد کشور شده و غرب، شمال غرب و مرکز کشور را به تدریج تحت تاثیر قرار می دهد. این سامانه با سرعت کمتری حرکت کرده و تا روز دوشنبه در کشور فعال است.

امیر حسین نقشینه در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، اظهار داشت: موج جدید بارشی از عصر فردا وارد کشور شده و غرب، شمال غرب و مرکز کشور را به تدریج تحت تاثیر قرار می دهد. این سامانه با سرعت کمتری حرکت کرده و تا روز دوشنبه در کشور فعال است. از روز شنبه می توان در بسیاری از استان ها چهره زمستان را دید.
وی ادامه داد: از روز جمعه برای استان های آذربایجان غربی،شرقی،اردبیل، سواحل دریای خزر،کردستان و کرمانشاه بارش باران و برف پیش بینی می شود. این روند از روز یکشنبه در مرکز کشور رخ می دهد.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: از روز یکشنبه آینده شاهد بارش باران در استان های اصفهان،قم، یزد،سمنان،خراسان رضوی و جنوبی خواهیم بود.

نقشینه با بیان اینکه هوای تهران از عصر جمعه برفی و بارانی می شود، تاکید کرد: هوای تهران از عصر جمعه برفی و بارانی می شود. این بارش ها تا اواخر روز یکشنبه به صورت مستمر ادامه دارد.

به گفته وی دمای هوا از روز جمعه کاهش یافته و کشور چهره زمستانی به خود می گیرد. سرمای هوا در هفته آینده به شدت ملموس است.


مشاهده در وبسایت منبع