وزارت کشور عراق: البغدادی در آخرین روزهای زندگی خود به سر می برد

به گزارش شبکه خبری کردزبان «رووداو»، «ابوعلی البصری»، فرمانده هسته اطلاعاتی «الصقور» (شاهین ها) و مدیرکل اطلاعات و مبارزه با تروریسم وزارت کشور عراق ضمن اعلام این که «ابوبکر البغدادی»، خلیفه خودخوانده گروهک تروریستی داعش همچنان در منطقه «جزیره» سوریه و در نزدیکی مرز دو کشور ...

به گزارش شبکه خبری کردزبان «رووداو»، «ابوعلی البصری»، فرمانده هسته اطلاعاتی «الصقور» (شاهین ها) و مدیرکل اطلاعات و مبارزه با تروریسم وزارت کشور عراق ضمن اعلام این که «ابوبکر البغدادی»، خلیفه خودخوانده گروهک تروریستی داعش همچنان در منطقه «جزیره» سوریه و در نزدیکی مرز دو کشور به سر می برد، گزارش های حاکی از فرار وی به مکان دیگری را تکذیب کرد.
بر اساس این گزارش، البصری در مصاحبه با یک روزنامه عراقی که امروز (دوشنبه) منتشر شده، در این باره اظهار داشت: بنا بر اطلاعات به دست آمده، وضعیت جسمی و روانی «ابراهیم عواد السامرائی» معروف به ابوبکر البغدادی رو به وخامت نهاده و وی به دلیل شکستگی و جراحت شدید در بدن نیز نمی تواند به تنهایی راه برود.

این مسئول عراقی همچنین تصریح کرد: بر اساس نتیجه نظارت پنهانی هسته شاهین ها و تحلیل و بررسی آن، وضعیت البغدادی خطرناک است و در کنار آن نیز دچار بیماری قند شده و در آخرین روزهای زندگی خود به سر می برد.

مشاهده در وبسایت منبع