دانشگاه امام حسین(ع) به دنبال تربیت نیروهایی در تراز انقلاب اسلامی است

سرلشکر فیروزآبادی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه نمایشگاه تحول علمی دانشگاه امام حسین (ع) افزود: نمایشگاه تحول این دانشگاه از تفکر اساتید و مدیران آن شکل گرفته و از این لحاظ منحصر بفرد است.

مشاور عالی نظامی فرمانده معظم کل قوا : دانشگاه جامع امام حسین (ع) به دنبال تربیت نیروهایی بر اساس تراز انقلاب اسلامی است و شاهد پیشرفت هایی در حوزه های علم و فناوری در این مجموعه آموزش عالی بودیم.
سرلشکر فیروزآبادی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه نمایشگاه تحول علمی دانشگاه امام حسین (ع) افزود: نمایشگاه تحول این دانشگاه از تفکر اساتید و مدیران آن شکل گرفته و از این لحاظ منحصر بفرد است. وی گفت : در جمهوری اسلامی ایران اگر بخواهیم افراد در تراز انقلاب اسلامی را شناسایی کنیم قطعا بخشی از آنها از میان نیروهای سپاه پاسداران خواهند بود.
سرلشکر فیروزآبادی افزود : از آنجا که این دانشگاه به دنبال تربیت نیروها بر اساس تراز انقلاب اسلامی است پیشرفت هایی داشته و زمینه های بازدارندگی در آن ایجاد شده است.
وی گفت: محتوای این نمایشگاه بر اساس اقدامی هوشمندانه و زنده است و در پی نیازسنجی های صورت گرفته طراحی و ارائه می شود.
سرلشکر فیروز آبادی از مسئولان وزارت علوم خواست از دستاوردهای به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه بازدید کنند و آن را به عنوان الگویی به مجموعه آموزش عالی معرفی کنند.
وی گفت: خواست رهبر معظم انقلاب آن است که دانشگاه ها در تراز انقلاب اسلامی باشد که برای دستیابی به این مهم باید برنامه ریزی های مهم صورت گیرد.

مشاهده در وبسایت منبع