۸ تا ۱۱ اسفند، برپایی ششمین همایش مشترک قلب ایران

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی انجمن قلب و عروق ایران؛ درطول برپایی ۴ روزه این همایش بزرگ و فراگیر، سخنرانان داخلی و خارجی از کشور های مختلف در ابعاد متنوع به ارائه آخرین و نوین ترین دستاورد های علمی در قالب مقالات و میزگرد های پزشکی خواهند پرداخت.

انجمن‌های علمی و تخصصی مرتبط با قلب، گردهمایی سالانه خود را به صورت مشترک و با حضور جمعی از میهمانان خارجی، ۸ تا ۱۱ اسفند ۹۶ در تهران برگزار می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی انجمن قلب و عروق ایران؛ درطول برپایی ۴ روزه این همایش بزرگ و فراگیر، سخنرانان داخلی و خارجی از کشور‌های مختلف در ابعاد متنوع به ارائه آخرین و نوین‌ترین دستاورد‌های علمی در قالب مقالات و میزگرد‌های پزشکی خواهند پرداخت.

بیست و سومین همایش انجمن قلب و عروق ایران، دوازدهمین همایش انجمن جراحان قلب ایران، دهمین همایش انجمن اکوکاردیوگرافی ایران، یازدهمین همایش بیهوشی قلب ایران، نخستین همایش انجمن الکتروفیزیولوژی قلب ایران، نخستین همایش انجمن نارسایی قلب ایران، ششمین همایش انجمن پرستاران قلب ایران، دهمین همایش انجمن تکنولوژی گردش خون ایران، دهمین همایش انجمن فیزیوتراپی ایران، این دوره با همکاری و مشارکت اعضای انجمن‌های مذکور در تاریخ ۸ تا ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ در مرکز همایش‌های قلب و عروق واقع در مرکز آموزشی تحقیقاتی درمانی قلب و عروق شهید رجایی تهران برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام برخط (آنلاین) در ششمین همایش مشترک قلب و عروق ایران تا دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۶ است.

گروه‌های مرتبط با بیماری‌های قلبی از جمله متخصصان قلب و عروق، جراحان قلب، بیهوشی قلب و عروق، پرستاران، فیزیوتراپی شاخه قلب و ریه و همچنین تکنولوژی گردش خون به وبسایت www.۲۰۱۸ijcc.iha.org.ir مراجعه کنند.

پیش بینی می‌شود در این همایش بیش از ۶۰ میهمان خارجی از کشور‌های آمریکا، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، آلمان، سوئیس، کانادا، برزیل، کویت، امارات و ژاپن حضور یابند.


مشاهده در وبسایت منبع