حضور مسئولان کشوری و لشکری در غرفه بیمه کوثر

به گزارش صبح تهران ؛ مسئولان و کارکنان این شرکت پذیرای مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی بودند . گفتنی است؛ شرکت بیمه کوثر در مسیر راهپیمایی ۲۲بهمن غرفه های خدمات بیمه ای، کودک، بیمه و فرهنگ فاطمی و رواق هنرهای ایرانی و اسلامی را برپا کرد که با استقبال گروه های ...

به گزارش صبح تهران ؛ مسئولان و کارکنان این شرکت پذیرای مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی بودند .
گفتنی است؛ شرکت بیمه کوثر در مسیر راهپیمایی ۲۲بهمن غرفه های خدمات بیمه ای، کودک، بیمه و فرهنگ فاطمی و رواق هنرهای ایرانی و اسلامی را برپا کرد که با استقبال گروه های مختلف سنی و به ویژه کودکان رو به رو شد .

براساس برنامه ریزی صورت گرفته و باحضور هنرمندان، برنامه های سرگرم کننده برای حاضران و مسابقات خطاطی، نقاشی و هنری ویژه رده های سنی خردسالان، کودکان و نوجوانان در غرفه ها برگزار شد تا نسل آینده کشور با فرهنگ بیمه و آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی بیشتر آشنا شوند .

همچنین در این غرفه ها با ارایه اقلام تبلیغاتی نظیر بروشور به بازدیدکنندگان، خدمات بیمه ای شرکت معرفی شد و با اهدای هدایایی از شرکت کنندگان تقدیر به عمل آمد.بیمه کوثر در این مسیر غرفه های خدمات بیمه ای، کودک، بیمه و فرهنگ فاطمی و رواق هنرهای ایرانی و اسلامی را برپا کرد که مورد استقبال گروه های مختلف سنی و به ویژه کودکان قرار گرفت .

براساس برنامه ریزی صورت گرفته و باحضور هنرمندان برنامه های سرگرم کننده برای حاضران و مسابقات خطاطی، نقاشی و فرهنگی ویژه رده های سنی خردسالان، کودکان و نوجوانان در غرفه ها برگزار شد تا نسل آینده کشور با فرهنگ بیمه و آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی آشنا شوند .

همچنین در این غرفه ها با ارایه اقلام تبلیغاتی نظیر بروشور به بازدیدکنندگان، خدمات بیمه ای شرکت معرفی شد و با اهدای هدایایی از شرکت کنندگان تقدیر به عمل آمد .

مشاهده در وبسایت منبع