زیدان: دیدار بزرگی بین رئال مادرید و پاری سن ژرمن است نه نیمار و رونالدو

به گزارش ورزش ۱۱، در فاصله ۲۴ ساعت مانده به آغاز دیدار فوق العاده حساس میان رئال مادرید و پاری سن ژرمن ، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از دیدار حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود. زیزو در خصوص دیدار فردا شب اظهار داشت: می خواهیم با تمرکز در این بازی حاضر شویم.

به گزارش ورزش ۱۱، در فاصله ۲۴ ساعت مانده به آغاز دیدار فوق العاده حساس میان رئال مادرید و پاری سن ژرمن ، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از دیدار حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود.
زیزو در خصوص دیدار فردا شب اظهار داشت:

می خواهیم با تمرکز در این بازی حاضر شویم. این بازی ۱۸۰ دقیقه خواهد داشت اما فعلا باید روی بازی فردا تمرکز کنیم، فقط همین.حرف بقیه چیزی را برای ما عوض نمی کند. سعی می کنیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم و لذت ببریم. نمی توان بقیه مسائل را کنترل کرد. نیازی نیست که چیزی را به کسی ثابت کنم.به دنبال یک بازی عالی هستیم. نمی توانم حرفهایی که در مورد و من و تیمم زده می شود را کنترل کنم. آنها برای ما مشکل ایجاد می کنند اما هدفمان مشخص است.

در خصوص تاثیر این بازی برای آینده اش:

به آینده ام فکر نمی کنم. تنها بر این بازی متمرکزم. بقیه مسائل تحت کنترل من نیست. اهمیتی ندارد آینده من چه می شود ما در چمپیونز لیگ بازی داریم و مهم است در خور نام بزرگ رئال مادرید به میدان برویم. فشاری حس نمی کنیم. خوشحالیم که می توانیم در چنین بازیهایی حاضر باشیم. می خواهیم هواداران یک بازی زیبا را ببینند.

در مورد اعلام آمادگی گوتی برای هدایت رئال مادرید:

بله توانایی آن را دارد. او آماده مربیگری در اینجا است. او از آکادمی رئال رشد کرده است و چرا که نه. سالها کاپیتان من و این تیم بوده است پس کار های زیادی از او بر می آید زیرا باشگاه را بسیار خوب می شناسد. حضور در تیم اصلی رئال برایش یک رویاست.

و در نهایت راجع به نبرد نیمار و کریستیانو رونالدو :

دو بازیکن بزرگ هستند اما این بازی میان رئال و پاری سن ژرمن است.کریستیانو کارهای فوق العاده ای کرده است. نیمار نیز تفاوت ها را رفم می زند. اما این دیدار بین نیمار و رونالدو نیست. مهار نیمار؟ ترجیح می دهم پاسخی به شما ندهم.

BBC یا MCN کدام یک در سانتیاگو برنابئو خواهد درخشید؟!

مشاهده در وبسایت منبع