یمن سعودی ها را بمباران کرد

به گزارش افکارنیوز ، یک منبع نظامی دیگر نیز از بمباران توپخانه ای محل تجمع نیروهای متجاوز در جبهه ساحل غربی خبر داد که شماری کشته و زخمی در صفوف آنها برجای گذاشت. همچنین با شکست پیشروی مزدوران سعودی و نظامیان سودانی به سمت صحرای میدی در استان حجه، ده ها تن از مزدوران سعودی ...

به گزارش افکارنیوز ، یک منبع نظامی دیگر نیز از بمباران توپخانه ای محل تجمع نیروهای متجاوز در جبهه ساحل غربی خبر داد که شماری کشته و زخمی در صفوف آنها برجای گذاشت.
همچنین با شکست پیشروی مزدوران سعودی و نظامیان سودانی به سمت صحرای میدی در استان حجه، ده ها تن از مزدوران سعودی و نظامیان سودانی کشته و زخمی شدند.

این در حالی است که در راستای پشتیانی از مزدوران سعودی، جنگنده های ائتلاف متجاوز دست به بیش از ۳۰ حمله زدند و جنگنده های آپاچی نیز بیش از ۱۰۰ موشک شلیک کردند.

یک منبع نظامی تاکید کرد که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با پیشروی گسترده مزدوران و نظامیان سعودی به منطقه علب در عسیر که تا صبح امروز ادامه داشت و با پشتیبانی هوایی جنگنده های آپاچی و شناسایی همراه بود، مقابله کرده و در این عملیات تعداد زیادی از مزدوران و نظامیان سعودی کشته و زخمی شدند.

مشاهده در وبسایت منبع