وزش باد با سرعت ۷۰ کیلومتر در دیر؛ دما کاهش یافت

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، وزش باد که از دوشنبه آغاز شده، امروز هم در جنوب استان بوشهر ادامه یافت و شدت آن در دیر بیشتر بود. کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر در گفت وگو با خبرگزاری صداوسیما گفت: سرعت وزش باد صبح امروز در دیر به ۷۰ کیلومتر بر ساعت هم رسید.

باد با سرعت 70 کیلومتر برساعت دیر در جنوب استان بوشهر را در نوردید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، وزش باد که از دوشنبه آغاز شده، امروز هم در جنوب استان بوشهر ادامه یافت و شدت آن در دیر بیشتر بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما گفت: سرعت وزش باد صبح امروز در دیر به 70 کیلومتر بر ساعت هم رسید.

هادی سالاری افزود: گردوخاک که دیروز بیشتر شمال و مرکز استان را فرا گرفته بود، امروز در عسلویه در جنوب استان دید افقی را به 1200 مترکاهش داد؛ البته اکنون میزان دید در این شهر به سه کیلومتر رسیده است.

وی ادامه داد: امروز نیز در برخی نقاط احتمال رگبارهای پراکنده و خفیف باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد وجود دارد.

سالاری بیان کرد: دما نیز که دیروز نسبت به یکشنبه بین یک تا 8 درجه گرم شده بود امروز یک تا 9 درجه کاهش یافته است.

این کارشناس هواشناسی گفت: وزش بادهای جنوبی به ویژه در مناطق جنوبی استان و در پی آن تلاطم دریا در این نواحی تا امشب ادامه خواهد داشت.

سالاری افزود: انتظار می‌رود از اواخر وقت امروز جهت باد به شمال غربی با سرعت ملایم تغییر یابد از بامداد فردا از تلاطم خلیج فارس کاسته خواهد شد.


مشاهده در وبسایت منبع