کشف هرویین جاسازی شده در شکم اتباع خارجی در بندرخمیر

آفتاب نیوز : سرهنگ رضا علی بخشی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان در ادامه طرح مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، با انجام اقدامات اطلاعاتی و حین گشت زنی در محور کهورستان به یک دستگاه خودرو سمند حامل چهار نفر اتباع بیگانه که به عنوان مسافر درون خودرو بودند، ...

آفتاب نیوز : سرهنگ رضا علی بخشی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان در ادامه طرح مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، با انجام اقدامات اطلاعاتی و حین گشت زنی در محور کهورستان به یک دستگاه خودرو سمند حامل چهار نفر اتباع بیگانه که به عنوان مسافر درون خودرو بودند، مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران بلافاصله خودرو را متوقف و با توجه به استرس و پاسخ های ضدونقیض، متهمان را مورد بازرسی قرار دادند که در بازرسی بدنی از این افراد چهار کیلوگرم هرویین که در معده خود به صورت بلعی جاسازی کرده بودند، کشف کردند.

فرمانده انتظامی بندرخمیر تصریح کرد: در این رابطه خودرو به پارکینگ منتقل و متهمان نیز پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مسئول انتظامی ضمن قدردانی از همکاری خوب شهروندان با پلیس در اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده و برقراری نظم و امنیت در سطح شهرستان از عموم مردم خواست در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه دپو و یا قاچاق کالا و مواد مخدر مراتب را سریعا از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.


مشاهده در وبسایت منبع