تجلیل از خانواده شهید ابراهیم زاده در فرهنگسرای گلستان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما «در کوی نیکنامان» عنوان برنامه ای است که به میزبانی فرهنگسرای گلستان و با هدف تجلیل از خانواده های شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، مرور آموزه های دینی مناسبتی، ترویج سبک زندگی شهدا، تجدید میثاق با آرمان های امام (ره) و شهدا، ...

فرهنگسرای گلستان در ویژه برنامه «در کوی نیکنامان» از خانواده شهید ترور علی‌اصغر ابراهیم‌زاده صفار تجلیل خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما «در کوی نیکنامان» عنوان برنامه‌ای است که به میزبانی فرهنگسرای گلستان و با هدف تجلیل از خانواده‌های شهدای دفاع‌مقدس و مدافعان‌حرم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، مرور آموزه‌های دینی مناسبتی، ترویج سبک زندگی شهدا، تجدید میثاق با آرمان‌های امام (ره) و شهدا، ترویج باور‌های دینی و بیان مواضع فکری و عقیدتی شیعه برگزار می‌شود. ویژه برنامه «در کوی نیکنامان» پنجشنبه ۲۶ بهمن ساعت ۷:۳۰ با حضور خانواده معظم و گرامی شهدا در فرهنگسرای گلستان برپا می‌شود و همراه با مراسم زیارت عاشورا و مرثیه‌خوانی، روضه‌خوانی و مداحی محمدباقر ربیعی ذاکر اهل بیت (ع) از خانواده‌های معظم شهید علی اصغر ابراهیم‌زاده صفار تجلیل به عمل خواهد آمد.
علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند به نشانی فرهنگسرای گلستان واقع در نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، فرهنگسرای گلستان مراجعه کنند یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۷۷۸۱۵۱۷۳ تماس بگیرند.
 

مشاهده در وبسایت منبع