۱۵۲ واحد صنفی آلاینده در جنوب تهران برگه اخطاریه دریافت کردند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهرداد زنگنه فر با اشاره به اینکه این تعطیلی ها با مجوز کمیسیون جمع آوری مشاغل مزاحم و واحدهای آلاینده انجام می شود ، تصریح کرد: اصناف تعمیرگاه و تعویض روغنی در خیابان های نیکوبین، مهران و لطیفی، شارژ سیلندر ...

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 گفت: 152 واحد صنفی آلاینده بویژه در معابر ناحیه 2 به علت سد معبر و ایجاد گره ترافیکی برگه اخطاریه دریافت کردند .
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، مهرداد زنگنه فر با اشاره به اینکه این تعطیلی ها با مجوز کمیسیون جمع آوری مشاغل مزاحم و واحدهای آلاینده انجام می شود ، تصریح کرد: اصناف تعمیرگاه و تعویض روغنی در خیابان های نیکوبین، مهران و لطیفی، شارژ سیلندر و کپسول گاز در محله خلازیر مشمول دریافت اخطار شدند. معاون شهردار منطقه با اشاره به نظارت بر عملکرد 19 کیوسک مطبوعاتی از سوی اداره ساماندهی این معاونت افزود: از جمله این اقدامات شست و شوی سایه بان و بدنه، رفع الحاقات بدنه کیوسک ها و کنترل بر عدم فروش مواد دخانی است که به صورت مستمر انجام می شود .
 

مشاهده در وبسایت منبع