آتش سوزی ساختمان مسکونی در خیابان دکتر شریعتی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، پس از تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر بروز آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه ۹۳ و ۷۳ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۱:۲۰ بامداد امروز خود را به خیابان دکتر شریعتی، خیابان پلیس، خیابان ...

آتش سوزی یک ساختمان مسکونی چهار طبقه در خیابان دکتر شریعتی، با تلاش همه جانبه آتش نشانان به خیر گذشت.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، پس از تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر بروز آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه 93 و 73 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 1:20 بامداد امروز خود را به خیابان دکتر شریعتی، خیابان پلیس، خیابان اجاره دار رساندند. عیسی عبدلپور افسر آماده منطقه شش عملیات آتش نشانی گفت: قسمت زیر زمین و طبقه همکف(به مساحت تقریبی 45 مترمربع)، در یک ساختمان مسکونی چهار طبقه، به علت نامعلومی دچار آتش سوزی شده و شعله های سرکش آتش در حال سرایت به قسمت های دیگر ساختمان بود.
وی افزود : آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان اصلی برق و گاز را قطع کردند و با استفاده از دستگاه های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده، مشغول مهار زبانه های آتش شدند.
افسر آماده منطقه شش عملیات آتش نشانی، اضافه کرد: همزمان گروه دیگری از نیروهای عملیاتی به منظور جستجو و نجات افراد محبوس شده خود را به داخل ساختمان رساندند که پس از بررسی، مشخص شد هیچ یک از ساکنان در ساختمان محبوس نشده اند.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنان آسیبی نرسید و آتش نشانان شعله های آتش را پیش از سرایت به اطراف، مهار و کاملا خاموش کردند.
 

مشاهده در وبسایت منبع