شهردار کهریزک سرزده مهمان مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر شد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ؛ وحید فروغی با اعلام این خبر گفت: شب گذشته شهردار کهریزک بدون اطلاع قبلی سرزده مهمان مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر شد و از نزدیک با امکانات و تجهیزات موجود در این مرکز و نحوه خدمات رسانی نیروهای آتش نشانی به شهروندان در زمان وقوع حادثه باخبر ...

شهردار کهریزک در راستای باخبر شدن از فرآیند فعالیت و نحوه ارائه خدمات نیروهای آتش نشانی، سرزده و بدون هماهنگی قبلی ساعت ۷ شب گذشته از این مرکز بازدید کرد.
به گزارش خبرگزاري صداوسيما ؛ وحید فروغی با اعلام این خبر گفت: شب گذشته شهردار کهریزک بدون اطلاع قبلی  سرزده مهمان مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر شد و از نزدیک با امکانات و تجهیزات موجود در این مرکز و نحوه خدمات رسانی نیروهای آتش نشانی به شهروندان در زمان وقوع حادثه باخبر شد و میزان سرعت عمل، دقت و توانمندی نیروها را در حین اجرای عملیات ها مورد ارزیابی قرار داد. مسئول مرکز اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک در ادامه افزود: مهندس نعمت زاده، مرکز آتش نشانی را مرکز تنظیم کننده ضریب ایمنی شهر برشمرد و اظهار داشت؛ اگر این مجموعه از امکانات و تجهیزات مناسب و نیروهای  متخصص و زبده برخوردار باشد می توان از وجود چتر ایمنی در  زمان وقوع هرگونه حادثه ای در شهر اطمینان خاطر داشت.
وی خاطرنشان کرد: شهردار کهریزک در ادامه این بازدید  حمایت همه جانبه مدیریت شهری از نیروهای آتش نشانی و تسهیل امور کارکنان این مرکز  جهت افزایش آرامش خاطر آنها و تاثیر گذاری مستقیم آن بر کیفیت عملکرد نیروها در حین خدمت نیز تاکید کرد.
در پایان نیز شهردار کهریزک با حضور در آشیانه مرکز آتش نشانی از خودروها و تجهیزات موجود بازدید کرده و در جریان مطالبات مجموعه جهت به روز رسانی تجهیزات امدادرسانی و اطفای حریق و افزایش امکانات و تسهیلات رفاهی نیروهای مرکز  آتش نشانی قرار گرفت.

مشاهده در وبسایت منبع