فروپاشی باند اوباش در کرج که ۲زن عربده کش عضو این باند بودند

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز ، سرهنگ محمدعلی صفایی، رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز با بیان اینکه استان البرز از ۴ سال گذشته با اقدامات خوب اطلاعاتی در زمینه کنترل و دستگیری اراذل و اوباش و اقدامات پیش دستانه ، عرصه را برای این افراد تنگ کرده است، اظهار کرد: در این ...

سرهنگ محمدعلی صفایی؛

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سرهنگ محمدعلی صفایی، رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز با بیان اینکه استان البرز از 4 سال گذشته با اقدامات خوب اطلاعاتی در زمینه کنترل و دستگیری اراذل‌ و اوباش و اقدامات پیش‌دستانه ، عرصه را برای این افراد تنگ کرده است، اظهار کرد: در این راستا تعامل خوبی با دادستانی استان برقرار شده است.

وی با تاکید بر اینکه اراذل‌ و اوباش به این نتیجه رسیدند که کرج و در مجموع استان البرز محل جولان اوباش گران نیست، خاطرنشان کرد: در خصوص امنیت مردم با کسی تعارف نخواهیم داشت و خوشبختانه این مهم در البرز مدیریت‌ شده است.


رئیس پلیس  امنیت عمومی استان البرز با تأکید بر اینکه قبل از انجام اقدامات از سوی اراذل‌ و اوباش با کار اطلاعاتی مانع فعالیت این افراد می‌شویم، تصریح کرد : پیرو این اقدامات اعضای یک باند اراذل‌ و اوباش در شهرستان کرج دستگیر شدند.


صفایی ادامه داد : این باند شامل 4 مرد و 2 زن هستند که با خفت گیری ، عربده کشی و تخریب اموال عمومی موجب رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی می شدند.


رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز بیان کرد: خوشبختانه از ابتدای سال تاکنون تعداد زیادی از اراذل‌ و اوباش در استان البرز دستگیر شدند که نسبت به گذشته با کاهش تعداد اراذل مواجه بوده‌ایم.

 

رکنا

 


مشاهده در وبسایت منبع