سیستان و بلوچستان در میان گردوغبار محو شد

علی ملاشاهی اظهار داشت: علاوه بر زهک، وزش باد و گردوخاک در شهرهای نصرت آباد، زاهدان، زابل، میرجاوه نیز موجب بروز گردوخاک و کاهش دید شده است. رئیس پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان افزود: امروز دید افقی در زهک، نصرت آباد و زاهدان به ترتیب تا ۳۰۰، ۷۰۰ و ۸۰۰ متر نیز ...

رئیس پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید و گردوخاک که از دیروز در استان شروع شده موجب شد امروز دید افقی در شهر زهک به ۳۰۰ متر برسد
علی ملاشاهی اظهار داشت: علاوه بر زهک، وزش باد و گردوخاک در شهرهای نصرت‌آباد، زاهدان، زابل، میرجاوه نیز موجب بروز گردوخاک و کاهش دید شده است.
 
رئیس پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان افزود: امروز دید افقی در زهک، نصرت‌آباد و زاهدان به ترتیب تا ۳۰۰، ۷۰۰ و ۸۰۰ متر نیز کاهش یافت.
وی در ادامه با اشاره به اینکه سرعت وزش باد در زاهدان به ۶۵ کیلومتر بر ساعت رسید، افزود: امروز در نواحی نوار غربی، مرکز و جنوب شرق استان وزش بادهای شدید جنوبی رخ می‌دهد که سرعت وزش باد بین ۸۰ تا۹۰ کیلومتر بر ساعت پیش‌بینی می‌شود.

ملاشاهی ادامه داد: با وجود وزش بادهای شدید احتمال بروز اختلال در ترددهای مسیرهای مواصلاتی زاهدان-بم و ایرانشهر- بم وجود دارد.

مشاهده در وبسایت منبع