تعیین تیمی برای بررسی حادثه دانش آموزان مشگین شهری

ساعت ۲۴- مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ما تیمی را مامور کردیم تا حادثه اخیر دانش آموز مشگین شهری را مورد بررسی دقیق قرار داده تا اطلاع رسانی واقعی از این حادثه اتفاق بیفتد.

احمد ناصری اظهار کرد: وضعیت دانش آموز مشگین شهری که در بیمارستان بستری بوده رو به بهبود است و امیدواریم طی روزهای آینده با بهبود کامل این دانش آموز از بیمارستان مرخص شود .
وی از اعزام یک تیم کارشناسی به مشگین شهر و بررسی موضوع در ابعاد مختلف خبر داد و خاطرنشان کرد: قرار است با بررسی تمام جوانب امر اعم از کسب اطلاعات شهرستانی، مدرسه ای و صحبتی که با همکاران در مشگین شهر انجام می شود در این زمینه علت یابی دقیق صورت گرفته و ما به معنای واقعی و درست در این زمینه اطلاع رسانی را انجام دهیم .

دبیر شورای آموزش و پرورش استان اردبیل گستردگی فعالیت و کار در مجموعه آموزش و پرورش را در همه حوزه ها یادآور شد و بیان کرد: ما در استان اردبیل ۳ هزار و ۳۸۵ مدرسه، بیش از ۲۳۲ هزار دانش آموز و ۱۹ هزار همکار داریم که قطعا در این گستردگی کار وقوع برخی رخدادها حتی به شکل نادر بسیار بزرگ و برجسته نمایان می کند که تلاش می کنیم با همکاری معلمان و همراهی اولیای دانش آموزان چنین حوادث نادری را نیز به حداقل برسانیم .

ناصری گفت: البته در سالجاری به مراتب آمار تنبیه دانش آموزان و حوادث ناگواری که برای دانش آموزان یا معلمان در عرصه تعلیم و تربیت رخ داده بسیار اندک است ولی امیدواریم با دقت نظر بیشتر این موارد اندک نیز به صفر رسیده و شرایط مناسبی را در حوزه تعلیم و تربیت استان شاهد باشیم .

وی از پیگیری رسانه ها و توجه ظریف به این مسایل قدردانی کرد و افزود: قطعا رسانه ها نیز می توانند چشم بینای آموزش و پرورش در رصد تمام مسایل باشند که از پیگیری ها و دقت نظر خبرگزاری ها در این حوزه قدردانی می کنیم .

اما دادستان اردبیل نیز در این خصوص اظهار کرد: نماینده دادستان به بیمارستان اعزام شده تا در کم و کیف جریان مصدومیت جوان مشگین شهری قرار گیرد .

سیدناصر عتباتی خاطرنشان کرد: نماینده دادستان از طریق حراست اداره آموزش و پرورش تحقیقات در خصوص علت مصدومیت دانش آموز مشگین شهری را آغاز کرده است و در صورت صحت خبرهای منتشره مبنی بر ضرب وشتم با جدیت با عامل آن در هر مقامی که باشد برخورد جدی خواهد شد .


مشاهده در وبسایت منبع