مرگ خودخواسته ۲ دختر با قرص برنج

به گزارش جام جم ، ساعت ۹ و ۵۶ دقیقه صبح سه شنبه، یکی از ماموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید با بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک دختری ۳۲ ساله خبر داد. با دستور قضایی تحقیقات پلیس آغاز و معلوم شد دختر جوان در حالی که با خوردن قرص برنج دچار مسمومیت ...

به گزارش جام جم ، ساعت ۹ و ۵۶ دقیقه صبح سه شنبه، یکی از ماموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید با بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک دختری ۳۲ ساله خبر داد.
با دستور قضایی تحقیقات پلیس آغاز و معلوم شد دختر جوان در حالی که با خوردن قرص برنج دچار مسمومیت شده بود، توسط خانواده اش به بیمارستان منتقل شده، اما به دلیل شدت مسمومیت تسلیم مرگ شده است.

این در حالی بود که ۸۰ دقیقه از مرگ مشکوک دختر جوان نگذشته بود که زنگ تلفن بازپرس کشیک قتل تهران دوباره به صدا در آمد و این بار هم ماموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید تهران از مرگ مشابه دختر ۳۲ ساله دیگری در بیمارستان خبرداد.

در جریان تحقیقات قضایی معلوم شد این دختر جوان هم با انگیزه ای نامعلوم قرص برنج خورده و دچار مسمومیت شده، اما به رغم انتقال وی به بیمارستان او نیز فوت شده است.

مشاهده در وبسایت منبع