کنده کاری های بی قاعده پازل چاله چوله های زاهدان را تکمیل کرد/ گازرسانی به قیمت پایین آمدن جلوبندی خودروها!

در حالی یک ماه دیگر تا آغاز سال جدید باقی نمانده است که کنده کاری های بیش از حد لوله های گاز نه تنها زیبایی کلانشهر زاهدان را تحت تاثیر قرار داده که بازار جلوبندی سازان هم داغ تر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از عصرهامون ، چندی پیش بود که نارضایتی مردم زاهدان باعث شد تا دادستان شهرستان زاهدان به معضل کنده کاری های سطح شهر ورود و از روند اجرای پروژه گاز رسانی و حفاری های مربوط به آن بازدیدی داشته باشد.
حجت الاسلام علی موحدی راد در این بازدید بیان کرده بود : مردم از نوع کار و نحوه اجرای پروژه گازرسانی بسیار گلایه دارند و این وضعیت برای آنان قابل قبول نیست.
وی گفت: مسئولان امر باید با جدیت بیشتر و با استفاده از حداکثر ظرفیت و امکاناتی که دارند در مسیر جلب رضایت مردم حرکت کنند.

دادستان زاهدان در ادامه بر لزوم اجرای پروژه گازرسانی به بهتربن نحو و در کوتاه ترین زمان ممکن به ویژه موضوع ترمیم نوارهای حفاری تاکید کرد و افزوده بود که: وضعیت فعلی به هیچ وجه قابل قبول نیست.

این مسئول در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: چنانچه در مسیر اجرای کار ثابت شود فرد یا افرادی کوتاهی و یا سهل انگاری کردند با قاطعیت و بر اساس قانون با آنان برخورد خواهد شد.

درروز های اخیر متنی به نقل از شهردار زاهدان در کانال پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطی شهرداری زاهدان به این مضمون منتشر شد که بخاطر عدم تکمیل به موقع نوارهای حفاری گاز، از ادامه این حفاریها در سطح شهر جلوگیری شده است.

در ادامه این متن آمده بود که شهردار زاهدان گفته است که: اجرای امور مطابق با استانداردهای تعریف شده قطعا در کیفیت و سرعت انجام کار و جلب رضایتمندی شهروندان بسیار موثر واقع خواهد شد .

پربار با اشاره به نارضایتی های عموم مردم از نحوه وتاخیر در آسفالت نوارهای حفاری توسط دستگاه حفار سطح شهر گفت: تعلل پیمانکاران شرکت گاز در مرمت و آسفالت نوارهای حفاری باعث بروز اعتراض ها و نارضایتی هایی در بین عموم شهروندان شده و با توجه به اینکه مردم شهرداری را به عنوان اصلی ترین نهاد خدماتی متولی ساماندهی امور شهر می دانند لذا کم کاری های صورت گرفته در اجرای این پروژه بروز هجمه ها و اعتراض های زیادی به سمت شهرداری زاهدان را در پی داشته است.

وی بر لزوم همکاری بیش از پیش شرکت گاز با شهرداری زاهدان تاکید کرد و گفت: چنانچه پیمانکار مربوطه در خصوص تکمیل و رفع مسائل و مشکلات نوارهای حفاری به موقع اقدام نکند شهرداری زاهدان به ناچار و بر حسب ضرورت از ادامه حفاری در سطح شهر جلوگیری خواهد کرد.

این گفته های شهردار زاهدان در حالی ست که حفاری ها همچنان در برخی خیابان های زاهدان همچون جمهوری، زیباشهر و کلانتری ادامه دارد و به گفته شهروندان حتی در برخی خیابان ها با گذشت ۶ ماه هنوز نسبت به آسفالت بخش های کنده کاری اقدامی انجام نشده است.

آنچه مسلم است تا آغاز سال جدید یک ماه بیشتر باقی نمانده است و بسیاری از شهروندان از وضعیت نامناسب فضای شهر ابراز نارضایتی کرده و خواستار رفع این معضل هستند.


مشاهده در وبسایت منبع