۷۰ طرح محرومیت زدایی در خراسان جنوبی اجرایی می شود

به گزارش قدس آنلاین ، مصطفی خاکسار قهروردی با بیان این خبر افزود: ۷۰ طرح محرومیت زدایی در سه دهستان محروم بندان شهرستان نهبندان، لانو شهرستان سربیشه و گزیک شهرستان درمیان با مشارکت قرارگاه ثامن الائمه(ع) اجرا خواهد شد. وی احداث بند خاکی و سیل بند، کمک به تعمیر، تکمیل و احداث ...

به گزارش قدس آنلاین ، مصطفی خاکسار قهروردی با بیان این خبر افزود: ۷۰ طرح محرومیت زدایی در سه دهستان محروم بندان شهرستان نهبندان، لانو شهرستان سربیشه و گزیک شهرستان درمیان با مشارکت قرارگاه ثامن الائمه(ع) اجرا خواهد شد. وی احداث بند خاکی و سیل بند، کمک به تعمیر، تکمیل و احداث مساجد، احیا و مرمت قنات ها و کانال های آب رسانی، احداث یا تکمیل غسالخانه، مرمت و نوسازی مدارس و ترمیم مزار شهدا را از جمله این طرح ها برشمرد.
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی در ادامه مرمت و تعمیر منازل مسکونی محرومان، احداث و تکمیل کتابخانه، احداث سرویس بهداشتی و حمام در منازل و احداث سرویس بهداشتی مدارس و مساجد را از دیگر طرح های محرومیت زدایی آستان قدس رضوی رضوی در این استان معرفی کرد.
خاکسار با بیان اینکه خراسان جنوبی در زمره استان های محروم کشور قرار دارد، عنوان کرد: آستان قدس رضوی با هدف تامین زیر ساخت های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در مناطق محروم اقدام به اجرای طرح های مختلفی محرومیت زدایی در این استان کرده است.

مشاهده در وبسایت منبع