مراسم آیت الله خوشوقت در تهران و قم

فرارو - پنجمین سالگرد رحلت ملکوتی عالم ربانی و سالک الی الله، مرحوم آیت الله خوشوقت، در تهران و قم برگزار می شود. مراسم تهران، امروز پنجشنبه پس از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن مجتبی(ع) واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی منعقد خواهد شد. این مراسم، روز ...

فرارو - پنجمین سالگرد رحلت ملکوتی عالم ربانی و سالک الی الله، مرحوم آیت الله خوشوقت، در تهران و قم برگزار می شود.

 

مراسم تهران، امروز پنجشنبه پس از نماز  مغرب و عشا در مسجد امام حسن مجتبی(ع) واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی منعقد خواهد شد.

این مراسم، روز چهارشنبه، دوم اسفندماه، پس از نماز مغرب و عشا، در شهر قم، حسینیه امام خمینی(ره) واقع در خیابان صفاییه برگزار خواهد گردید.

مرحوم آیت الله عزیز خوشوقت، از شاگردان موفق آیات عظام بروجردی، امام خمینی و علامه طباطبایی بود که پس از پایان تحصیلات، به جای ماندن در قم و تدریس  فقه و اصول و فلسفه و عرفان برای طلاب، به تهران بازگشت و به تربیت علمی و اخلاقی جوانان مستعد، بر اساس موازین قرآن و اهل بیت، پرداخت. 

با این حال، از قم نیز فاصله نگرفت و گروهی از طلاب فاضل و خوش استعداد را نیز در حوزه علمیه تربیت نمود.

ایشان، تنها راه تعالی و تکامل و سعادت دنیا و آخرت انسان را پرهیز از گناه، یاد خدا در هر حال، خدمت به خلق و اخلاق نیک می دانست.

آیت الله خوشوقت در دوم اسفند 91، در 86 سالگی، در جوار کعبه، چشم از جهان فانی فرو بست.

 

علاقمندان به استفاده از بیانات شیوا و راهگشای ایشان می توانند به آدرس زیر در تلگرام، با نام "پندهای طلایی عزیز خدا" مراجعه کنند:

ayatollahazizkhoshvaght@

 

 


مشاهده در وبسایت منبع