باران در راه استان بوشهر

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، مدیر کل هواشناسی استان گفت: براساس بررسی و تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی از اواخر وقت فردا یک سامانه بارشی از سمت غرب وارد کشور می شود که انتظار می رود با نفوذ امواج ناپایدار ناشی از این سامانه به جو استان، در روزهای شنبه تا دوشنبه ...

اوایل هفته آینده آسمان استان بوشهر بارانی می شود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، مدیر کل هواشناسی استان گفت: براساس بررسی و تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی از اواخر وقت فردا یک سامانه بارشی از سمت غرب وارد کشور می شود که انتظار می رود با نفوذ امواج ناپایدار ناشی از این سامانه به جو استان، در روزهای شنبه تا دوشنبه ناپایداری های جوی افزایش یابد. نادر شفی خدایی افزود: پیش بینی می شود فعالیت این سامانه از عصر روز یکشنبه  به صورت بارش باران گاهی رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد ابتدا بر روی شمال استان آغاز شود و تا پایان روز دوشنبه  بتدریج دیگر مناطق مرکزی و جنوبی استان را تحت تاثیر قرار دهد.
وی گفت: در این مدت  وزش تندباد لحظه ای دور از انتظار نیست. 
شفی خدایی افزود: از روز دوشنبه و در روز سه شنبه سرعت وزش باد شمال غربی بر روی دریا به ویژه در سواحل جنوبی استان افزایش خواهد یافت که در پی آن انتظار می رود ارتفاع موج دریا در این نواحی نیز افزایش یابد.

مشاهده در وبسایت منبع