شناسایی و دستگیری سارق مجتمع های مسکونی مهرآباد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ حسن نورآبادی رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد اظهار کرد: روز گذشته فردی ۲۸ ساله که نگهبان یک مجتمع تجاری در خیابان ۳۰ متری جی بود در کلانتری حاضر شد و بیان داشت ساعت ۱۱ شب در دفتر نگهبانی نشسته بودم که شخصی ۴۵ ساله مراجعه کرد و ابتدا ...

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ حسن نورآبادی رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد اظهار کرد: روز گذشته فردی ۲۸ ساله که نگهبان یک مجتمع تجاری در خیابان ۳۰ متری جی بود در کلانتری حاضر شد و بیان داشت ساعت ۱۱ شب در دفتر نگهبانی نشسته بودم که شخصی ۴۵ ساله مراجعه کرد و ابتدا پرسید این مجتمع کارگر می خواهد که به او گفتم فردا نزد مدیریت بیاید.
متعاقبا در ادامه صحبت هایش بیان داشت با همسرش درگیر شده است و با من شروع به درد و دل کرد.کنار خود او را نشاندم و تحت تاثیر حرف های او قرار گرفتم و بسیار ناراحت شدم و گفتم من نیز با چنین مشکلی در زندگی ام مواجه هستم. وقتی برای او چایی آوردم، گفت: در خودرواش آب انار درجه یک دارد که برای رفع استرس عالی است.

به سمت خودرو رفت و پس از چند دقیقه در حالی که یک بطری آب انار که همراه داشت برگشت و یک لیوان به من تعارف کرد و من نیز آشامیدم.

حدودا پس از دو سه دقیقه احساس کردم سرم خیلی سنگین شد که مدام اشاره می کرد به لحاظ غلیظ بودن این حالت بهت دست داده است.

در یک لحظه چیزی نفهمیدم و وقتی به هوش آمدم دیدم چند نفر به دست و صورتم می زنند که از متصدیان واحد های مجتمع بودند که متوجه شدم پس از نوشیدن آب انار بیهوش شده بودم و اثری از آن مرد نیز نیست.

زمانی که کاملا بهوش آمدم متوجه شدم کیف پول، گوشی، مدارک و دو انگشتر و نیز اموال داخل گاوصندوق نگهبانی به سرقت رفته است.

پس از طرح شکایت، ماموران عملیاتی کلانتری سریعا وارد عمل شدند و دوربین های مداربسته بررسی شد که در یکی از دوربین های نصب شده در ساختمانی حوالی آن مجتمع که خودرو نزدیک آن پارک شده بود، شماره پلاک خودرو به دست آمد.

پس از هماهنگی با مرجع محترم قضایی و شناسایی محل اختفا، متهم در یک عملیات غافگیرانه دستگیر شد.

متهم در تحقیقات معموله به بزه انتسابی معترف شد و بیان داشت دارای سابقه است و از این طریق با نگهبانان مجتمع ها ارتباط برقرار می کرد و پس از عملی کردن شگرد خود به سرقت اموال می پرداخت.

سرهنگ سید جمال موسوی رئیس اداره آموزش های همگانی معاونت اجتماعی پلیس پایتخت در تحلیل این خبر بیان داشت: لازم است نگهبانان مجتمع های تجاری و مسکونی از ورود افراد ناشناس در زمان های شبانه و تعطیلی مجتمع ها خودداری و از پذیرش خوراکی ها و آشامیدنی ها از افراد ناشناس پرهیز کنند، چرا که سارقان در پوشش های مختلف دست به سرقت می زنند و اقدامات هوشیارانه شهروندان، عامل مهمی جهت پیشگیری از وقوع سرقت است.

انتهای پیام/

دستگیری سارق مجتمع های مسکونی که با آب انار سرقت می کرد

مشاهده در وبسایت منبع