برادرکشی در اسلام آباد غرب/ دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمدرضا آمویی ضمن اعلام این خبر گفت: مردی ۳۰ ساله ظهر امروز برادر ۳۲ ساله خود را با استفاده از سلاح گرم به در یکی از خیابان های شهر اسلام آباد غرب به قتل رساند و متواری شد. وی افزود: پس از وقوع این حادثه ماموران به سرعت راهی منطقه شدند و اقدامات ...

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمدرضا آمویی ضمن اعلام این خبر گفت: مردی ۳۰ ساله ظهر امروز برادر ۳۲ ساله خود را با استفاده از سلاح گرم به در یکی از خیابان‌های شهر اسلام‌‌آباد غرب به قتل رساند و متواری شد.

وی افزود: پس از وقوع این حادثه ماموران به سرعت راهی منطقه شدند و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری قاتل را آغاز کردند و در نهایت ماموران در کمتر از یک ساعت محل اختفای متهم را شناسایی و وی را دستگیر کردند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه دلیل وقوع این قتل مشخص نیست، اظهار داشت: دلایل وقوع این قتل توسط کارآگاهان پلیس آگاهی در حال بررسی است.

آمویی با اشاره به خطرات نگهداری سلاح گرم توسط افراد از مردم خواست در صورت اطلاع از حمل و نگهداری سلاح توسط افراد موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.


مشاهده در وبسایت منبع