آخرین جزئیات از اجرای طرح هدایت تحصیلی در مدارس

عباسعلی باقری مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ درباره اجرای طرح هدایت تحصیلی در مدارس متوسطه اول عنوان کرد: مشاوران و مدیران در مدارس متوسطه اول همواره این طرح را مورد توجه قرار می دهند و آماده ...

عباسعلی باقری مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ درباره اجرای طرح هدایت تحصیلی در مدارس متوسطه اول عنوان کرد: مشاوران و مدیران در مدارس متوسطه اول همواره این طرح را مورد توجه قرار می دهند و آماده سازی دانش آموزان از ابتدای سال در حال اجراست.
تغییرات اجرای طرح هدایت تحصیلی برای سال تحصیلی آینده
وی درباره تغییرات اجرای طرح برای سال تحصیلی آینده نسبت به دوره های قبل، گفت: با توجه به بررسی هایی که از اجرای طرح داشتیم به تدریج توزیع متوازنی که هدف ما بود، محقق شده است و به تدریج این روند در نظام آموزشی شکل می گیرد بنابراین نگرانی بابت هدایت تحصیلی نداریم.

مدیر کل آموزش و پرورش تهران درباره شروع پیش ثبت نام در مدارس غیر دولتی، اظهار کرد: تا زمانی که شرایط ابلاغ نشود، پیش ثبت نام در مدارس ممنوع است اما بعد از اعلام شرایط مدارس می توانند کار را شروع کنند اما تبلیغات به شرط آنکه هیچ گونه ثبت نام به واسطه آن انجام نشود مشکلی ندارد.

باقری یادآور شد: معرفی مدارس غیردولتی بلامانع بوده است اما تعیین شهریه پیش از اعلام رسمی آن غیرقانونی است.


مشاهده در وبسایت منبع