نجات ۲ کارگر از زیر آوار در تبریز +عکس

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: با واکنش سریع آتش نشانان این کلانشهر ۲ کارگر مدفون در زیر آوار ساختمان در حال احداث از مرگ نجات یافتند.

به گزارش جام جم آنلاین ، آتش پاد داوود طالب نژاد روز پنجشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: ساعت ۱۳:۴۴ امروز با گزارش ریزش آوار در یک ساختمان در حال احداث در خیابان خیام شهر تبریز، گروه امداد و نجات ایستگاه شماره ۱۰ این سازمان به محل حادثه شتافته و عملیات امداد و نجات را آغاز کردند.
وی با اشاره به واکنش سریع آتش نشانان در انجام عملیات این حادثه اظهارکرد: گروه امداد و نجات سازمان آتش نشانی پس از اطلاع از مدفون شدن ۲ کارگر در زیر آوار بلافاصله با رعایت اصول ایمنی در عملیات آوار، آن ها را از زیر آوار خارج کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز اعلام کرد: در اثر این حادثه، کارگر ۵۳ ساله و کارگر ۵۷ ساله از ناحیه پا و سایر اعضای بدن دچار مصدومیت شده بودند که برای بررسی و مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

آتش پاد طالب نژاد ادامه داد: آتش نشانان پس از اتمام عملیات امداد، به ایمن سازی محل حادثه اقدام کرده و با ارایه توصیه های ایمنی لازم به افراد حاضر به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

مشاهده در وبسایت منبع