دعوای تاکسی ها در یزد بالا گرفت

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مهر، تاکسی های گردشی یزد امروز در اعتراض به فعالیت تاکسی های اینترنتی در میدان امام حسین (ع) و در مقابل استانداری یزد اجتماع کردند که اجتماع آنها این میدان را کاملا مسدود و ترافیک شدیدی در خیابان های منتهی به آن ایجاد کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مهر، تاکسی های گردشی یزد امروز در اعتراض به فعالیت تاکسی های اینترنتی در میدان امام حسین (ع) و در مقابل استانداری یزد اجتماع کردند که اجتماع آنها این میدان را کاملا مسدود و ترافیک شدیدی در خیابان های منتهی به آن ایجاد کرد. رانندگان این تاکسی ها با طرح این موضوع که فعالیت تاکسی های اینترنتی در یزد سبب کاهش شدید درآمد تاکسی های گردشی و آژانس های سنتی شده است، خواستار توقف یا محدود کردن فعالیت های تاکسی های اینترنتی شدند.
این اعتراض رانندگان تاکسی های یزد در حالی مطرح می شود که حمل و نقل عمومی در شهر یزد به وی ژه در حوزه تاکسی ها به شدت ضعیف است و اغلب تاکسی های گردشی نیز به تاکسی دربست تبدیل شده اند.

تاکسی های اینترنتی که تاکنون دو اپلیکیشن آن در یزد فعال شده، با نرخ مناسب و در مواردی تا ۵۰ درصد کمتر از آژانس های سنتی و تاکسی های گردشی، با امنیت بالا و مشتری مداری شایسته تر به مردم یزد خدمات ارائه می کنند.

مشاهده در وبسایت منبع