ظریف کراچی را به مقصد تهران ترک کرد

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه پس از سفری ۳ روزه به پاکستان دقایقی پیش کراچی را به مقصد به تهران ترک کرد. آقای ظریف که روز یک شنبه برای دیدار با مقامات پاکستان به اسلام آباد سفر کرده بود در سفر ۳ روزه خود با نخست وزیر فرمانده ...

به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاري صداوسيما، محمد جواد ظريف وزير امور خارجه پس از سفري 3 روزه به پاکستان دقايقي پيش کراچي را به مقصد به تهران ترک کرد. آقاي ظريف که روز يک شنبه براي ديدار با مقامات پاکستان به اسلام آباد سفر کرده بود در سفر 3 روزه خود با نخست وزير فرمانده ارتش رئيس مجلس ملي وزراي امور خارجه و کشور و مشاور امنيت ملي پاکستان درباره گسترش همکاري هاي سياسي تجاري اقتصادي امنيتي و مرزي رايزني کرد.

آقاي ظريف که هيات 30 نفره تجاري- اقتصادي او را در اين سفر همراهي مي کرد همچنين در همايش بازرگاني ايران و پاکستان در شهرهاي اسلام آباد و کراچي شرکت کرد و در سخنراني در اين دو همايش آمادگي کشورمان را براي تامين انرژي پاکستان و گسترش مناسبات اقتصادي و تجاري با پاکستان اعلام کرد. وزير امورخارجه ايران پس از پايان سفر 3 روزه خود دقايقي پيش فرودگاه بين المللي محمدعلي جناح کراچي را به سمت تهران ترک کرد.


مشاهده در وبسایت منبع