گل دوم محمد صلاح به تاتنهام، به عنوان برترین گل باشگاه لیورپول در ماه فوریه انتخاب شد

طرفداری- گل دوم و زیبای محمد صلاح در جریان تساوی ۲-۲ لیورپول و تاتنهام ، به عنوان برترین گل باشگاه لیورپول در ماه فوریه انتخاب شد. وینگر مصری با یک حرکت انفرادی، این گل را به ثمر رساند تا لیورپول با نتیجه ۲-۱ جلو بیافتد اما جاناتان ماس، داور بازی در نهایت یک پنالتی جنجالی ...

صلاح تقریباً تمامی جوایز ممکن در انگلستان را طی ماه فوریه به نام خود ثبت کرد.

طرفداری- گل دوم و زیبای محمد صلاح در جریان تساوی 2-2 لیورپول و تاتنهام، به عنوان برترین گل باشگاه لیورپول در ماه فوریه انتخاب شد. وینگر مصری با یک حرکت انفرادی، این گل را به ثمر رساند تا لیورپول با نتیجه 2-1 جلو بیافتد اما جاناتان ماس، داور بازی در نهایت یک پنالتی جنجالی به نفع تاتنهام اعلام کرد تا این گل زیبا، نتواند سه امتیاز را برای قرمزهای آنفیلد به ارمغان بیاورد.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه لیورپول، دو گل دیگر از محمد صلاح نیز رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. براساس رای هواداران لیورپول، گل اول صلاح در همان بازی برابر تاتنهام در رده دوم و گل وی برابر پورتو در رده سوم قرار گرفت.

گل سوم سادیو مانه که هت تریک این وینگر سنگالی را برابر پورتو رقم زد، در جایگاه چهارم و گل رافائل کاماچو برای تیم زیر 19 سال لیورپول مقابل منچستریونایتد در رده پنجم قرار گرفت.


مشاهده در وبسایت منبع