مردم سلامت خود را حفط کنند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای مقیمی در ارتباط زنده با اخبار ۱۸:۳۰ شبکه پنج سیما افزود: امشب که چهارشنبه آخر سال است در مرکز فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ حضور پیدا کردم تا به همه نیروها خسته نباشید بگویم، به ویژه نیروهای امدادی که امروز همه آماده باش کامل ...

استاندار تهران به همه مردم و به ویژه جوانان توصیه کرد امشب سعی کنند بیشتر رعایت سلامت خود را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما، آقاي مقيمي در ارتباط زنده با اخبار 18:30 شبکه پنج سيما افزود: امشب که چهارشنبه آخر سال است در مرکز فرماندهي نيروي انتظامي تهران بزرگ حضور پيدا کردم تا به همه نيروها خسته نباشيد بگويم، به ويژه نيروهاي امدادي که امروز همه آماده باش کامل هستند و از خدماتشان تشکر کنم.

وي گفت: توصيه ام به همه مردم و جوانان اين است که امشب رعايت سلامت خود را داشته باشند و به همان آتش روشن کردن سنتي بسنده کنند و از مواد محترقه و چيزهايي که مي تواند براي آنها مشکلاتي ايجاد کند جلوگيري کنند.

اشتغال و آسیب های اجتماعی دو محور برنامه ریزی ۹۷
استاندار تهران در جلسه کارگروه اشتغال گفت : شناسایی موانع تولید و رفع مشکلات بخش های تولیدی در دستور کار است و دو موضوع اشتغال و آسیب های اجتماعی در صدر برنامه ریزی های استان در سال ۹۷ است.
دوازدهمین جلسه کارگروه اشتغال استان تهران به ریاست استاندار و با حضور محمد امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و جمعی از مدیران دستگاه های عضو کارگروه برگزار شد.
در این جلسه گزارشی از اجرای تعهد ایجاد ۱۲۶ هزار شغل در سال ۹۶ در استان تهران و ثبت مشاغل ایجاد شده در سامانه رصد ارائه شد.
تاکنون ۵۰ درصد مشاغل ایجاد شده از سوی دستگاه ها و بخش های مختلف در سال ۹۶ در سامانه رصد اشتغال استان ثبت شده است و سایر اطلاعات و آمار نیز طی روزهای باقیمانده تا پایان سال ثبت خواهد شد.
در ادامه استاندار تهران با بیان اینکه ایجاد اشتغال مسئله اصلی در کشور است گفت: مدیران دستگاه ها در موضوع اشتغالزایی باید وقت بگذارند و سال آینده به طور هفتگی برنامه بازدید از واحدهای تولیدی و بنگاه های اقتصادی را در اولویت داریم.
در این جلسه با تأکید استاندار مقرر شد؛ تسهیلات اعطایی بانک ها به مشاغل خانگی به سرعت پرداخت شود.

مشاهده در وبسایت منبع