مسلمی پور: بهترین طرفداران دنیا را داریم ؛ هر چه حمله کردیم گل نشد

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از تسنیم، محمد مسلمی پور بعد از تساوی یک - یک تیم های تراکتورسازی و الجزیره امارات در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازی خوبی بود و می توانستیم برنده آن باشیم، اما هرچه زدیم به در بسته خورد.

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از تسنیم، محمد مسلمی پور بعد از تساوی یک - یک تیم های تراکتورسازی و الجزیره امارات در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازی خوبی بود و می توانستیم برنده آن باشیم، اما هرچه زدیم به در بسته خورد. متاسفانه از موقعیت های مان استفاده نکردیم و نتیجه مساوی شد.
وی با اشاره به حضور هواداران در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز ادامه داد: هواداران تراکتور سازی بهترین هواداران دنیا هستند. از آنها ممنون هستیم که امروز به ورزشگاه آمدند و ما را حمایت کردند.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی درباره اینکه آیا این تیم می تواند به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند, گفت: اگر دو بازی آینده را ببریم و بقیه تیم ها هم به نفع ما نتیجه بگیرند, می توانیم امیدوار باشیم که از گروه مان صعود کنیم.

وی راجع به حضورش در ترکیب اصلی تیم تراکتورسازی اشاره کرد: مدیون کادر فنی هستم. حضور آنها باعث شده است, خودم را نشان دهم.

مشاهده در وبسایت منبع