چهارشنبه سوری بدون حادثه در کهگیلویه و بویراحمد

آفتاب نیوز : « جلال پوران فرد» افزود: خوشبختانه در آخرین چهارشنبه سال در این استان هیچ مورد فوتی، مصدومیت و حوادث به مرکز اورژانس ۱۱۵ گزارش نشده است . وی خاطرنشان کرد: طی سال گذشته این استان در چهارشنبه آخر سال نیز بدون حادثه بوده است .

آفتاب نیوز : « جلال پوران فرد» افزود: خوشبختانه در آخرین چهارشنبه سال در این استان هیچ مورد فوتی، مصدومیت و حوادث به مرکز اورژانس ۱۱۵ گزارش نشده است .

وی خاطرنشان کرد: طی سال گذشته این استان در چهارشنبه آخر سال نیز بدون حادثه بوده است .

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: در این استان چهارسال متوالی است که هیچ حادثه ای در چهارشنبه آخر سال رخ نداده است .

در همین راستا فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از قانونمداری مردم در شب چهارشنبه آخر سال قدردانی کرد.

سردار "مهدی انصاری"، گفت: از همراهی خوب مردم به ویژه جوانان و نوجوانان در رعایت قانون، احترام به حقوق شهروندان و همکاری با پلیس در چهارشنبه آخر سال قدردانی می کنم.

وی ضمن تقدیر از مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی استان و برنامه های آگاهی بخش رسانه ها اضافه کرد: در پی بازتاب برنامه های فرهنگی و از همه مهمتر همراهی خانواده ها و قانون مداری شهروندان در سال جاری، به حمدالله شاهد این بوده ایم که چهارشنبه آخر سال در استان کهگیلویه و بویراحمد در امنیت کامل و به آرامی سپر شد که امید است این همیاری و توجه شهروندان به قانون، نویدبخش سالی پر خیر و برکت، همراه با آرامش و امنیت برای مردم خوب استان باشد.


مشاهده در وبسایت منبع