نجفی از شهرداری تهران استعفا داد؟

در حالی که خبر استعفای محمدعلی نجفی در فضای مجازی منتشر شده و منابع خبری از مذاکره و لابی گسترده برای انصراف آقای شهردار از تصمیمش دارند، اما اعضای شورای شهر این مسئله را تکذیب کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ در حالی که خبر استعفای محمدعلی نجفی در فضای مجازی منتشر شده و منابع خبری از مذاکره و لابی گسترده برای انصراف آقای شهردار از تصمیمش دارند، اما اعضای شورای شهر این مسئله را تکذیب کرده اند.
کانال های خبری اصلاح طلب نوشته اند: نجفی بعد از ظهر دیروز از سمت خود استعفا داده است و جلسه فوق العاده امروز شورا برای بررسی استعفای او تشکیل شده است.»

زهرا نژادبهرام عضو هیات رییسه شورای شهر تهران در این رابطه به خبرنگار «فردا» می گوید: «امروز شورای شهر جلسه ای دارد، اما موضوع این جلسه آقای نجفی نیست. بلکه به منظور اتمام سال ۹۶ قصد جمع بندی کار ها را داریم.»

این عضو شورای شهر در ادامه می گوید: «اینکه آقای نجفی استعفا داده و ما جلسه فوق العاده گذاشته ایم شایعه است و شهردار تهران الان سر کارش است.».

گفتنی است که محمدعلی نجفی به علت بیماری قلبی پیش از این از معاونت ریاست جمهوری و ریاست سازمان میراث فرهنگی استعفا داده بود.


مشاهده در وبسایت منبع