تکریم خانواده معزز شهدای کهریزک در روز ملی شهداء

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ؛ حسین امینی خواه با اشاره به این خبر گفت:همزمان با فرا رسیدن روز شهداء، مشاور شهردار کهریزک، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان به دیدار خانواده های شهدای معظم؛ شهید بغدادی، شهید قدیمی و شهید هادی نژاد رفته و با اهدای هدایاء این روز را که به نام ...

به مناسبت فرا رسیدن روز ملی شهداء، مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک با خانواده معزز شهدای شهر کهریزک دیدار و یاد و خاطر شهدا را گرامی داشتند.
به گزارش خبرگزاري صداوسيما ؛ حسین امینی خواه با اشاره به این خبر گفت:همزمان با فرا رسیدن روز شهداء، مشاور شهردار کهریزک، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان به دیدار خانواده های شهدای معظم؛ شهید بغدادی، شهید قدیمی و شهید هادی نژاد رفته و با اهدای هدایاء این روز  را که به نام شهدای عزیز رقم خورده است را گرامی داشتند. مسئول واحد بسیج وامور ایثارگران شهراداری کهریزک در ادامه افزود: در این مراسم مسئولان پای خاطرات خانواده معزز شهدا از فرزندانشان نشستند و ضمن دلجویی و قدردانی از صبوری و ایثارگری خانواده شهداء، در آستانه فصل بهار از عزیزان سفر کرده به نیکی یاد کردند.
وی اظهار داشت: یکی از مهم ترین رسالت های واحد بسیج و امور ایثارگران شهرداری کهریزک، رسیدگی به مشکلات و مطالبات خانواده ایثارگران و شهدا و دلجویی از این عزیزان است که در طول سال به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی دیدار باخانواده معزز شهدا، جانبازان و آزادگان در دستور کار مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر قرار دارد.
امینی خواه با اشاره به تاریخچه نامگذاری روز شهداء گفت: چند سالی است که سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به نام روز ملی شهداء در تقویم روزشمار ایران رقم خورده است .

مشاهده در وبسایت منبع