۱۱ درصد فعالیت های اورژانس مربوط به حوادث جاده ای بود/مسافران هوایی حتما دارو به همراه داشته باشند

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: آنچه که ما باید به آن اهمیت بدهیم کسانی هستند که بیماری های مزمن دارند و کسانی که با هواپیما سفر می کنند دارو به همراه داشته باشند. انتهای پیام/

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ پیر حسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور صبح امروز در رزمایش ترافیکی و سلامت سفر که در ضلع جنوبی حرم حضرت امام (ره) برگزار شد، گفت:۱۱ درصد فعالیت های اورژانس مربوط به حوادث جاده ای بود.
رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه بیمارستان های ما با تمام ظرفیت فعالیت خواهند کرد، ادامه داد: پزشکان و اورژانس های دندانپزشکی در طول نوروز فعال خواهند بود و تجهیزات جدیدی را مثل نوار قلب، الکتروشوک و سونوگرافی به آمبولانس ها اضافه کرده ایم.

وی تصریح کرد: خواهشمندم مردم قبل از هر اقدامی پیشگیری کنند.

وی با بیان اینکه مهمترین کار ما پیشگیری است، تاکید کرد: سعی کردیم در طول سال آموزش های لازم را به مساجد، مدارس، محله ها و حتی حوزه ها ارائه بدهیم .

کولیوند خاطرنشان کرد: اساس کار ما پیشگیری است ولی اگر حادثه ای پیش آمد کسی نباید نگران شود و با حوصله باید با سامانه ۱۱۵ تماس بگیرد.

رئیس سازمان اورژانس کشور خاطرنشان کرد: آنچه که ما باید به آن اهمیت بدهیم کسانی هستند که بیماری های مزمن دارند و باید مراقبت های بیشتری را انجام دهند و قبل از سفر با پزشک خود مشورت کنند و کسانی که با هواپیما سفر می کنند دارو به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

صحبت های مهم رئیس اورژانس کشور در رزمایش ترافیکی و سلامت سفر که در ضلع جنوبی حرم حضرت امام (ره) مورخ ۲۳ اسفند ماه

مشاهده در وبسایت منبع