کاهش زمان رسیدگی به شکایات مسافران نوروزی

به گزارش حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، دلاور بزرگ نیا گفت: شهروندانی که قصد سفر در قالب تور های برنامه ریزی شده از دفاتر خدمات مسافرتی را داشته اند، تاکنون خرید خود را انجام ...

به گزارش حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، دلاور بزرگ نیا گفت: شهروندانی که قصد سفر در قالب تور های برنامه ریزی شده از دفاتر خدمات مسافرتی را داشته اند، تاکنون خرید خود را انجام داده اند. حالا زمان آن رسیده تا نظارت بر اجرای تعهدات مدیران دفاتر خدمات مسافرتی با دقت و سرعت بیشتری صورت پذیرد.
وی افزود: برای تسهیل و سرعت بخشیدن به روند رسیدگی به شکایات مسافران نوروزی از ظرفیت بدنه کارشناسی در بخش خصوصی و صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استفاده شده است.

بزرگ نیا گفت: رضایت و آسودگی خاطر شهروندان از سفر های نوروزی خط قرمز ما در استان تهران است و دفاتر خدمات مسافرتی موظف به اجرای تعهدات خود می باشند.

مدیر کل اداره میراث فرهنگی استان تهران از شهروندان خواست تا هرگونه شکایت از نحوه اجرای تور های نوروزی را بلافاصله به معاونت گردشگری استان تهران به نشانی خیابان کریم خان – خیابان استاد نجات الهی جنوبی نبش خیابان ارشد اعلام کنند.


مشاهده در وبسایت منبع