جلسه کمیته پیگیری از آسیب های اجتماعی سازمان بهشت زهرا(س)

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، در این جلسه معاون فرهنگی اجتماعی و مدیر روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) شرایط کنونی و مطلوب پیشگیری از آسیب ها ی اجتماعی در این مکان مقدس را نتیجه همدلی و همکاری همه برادران و دستگاههای مسئول در این زمینه دانست.

جلسه کمیته پیگیری از آسیب های اجتماعی با حضور معاون فرهنگی اجتماعی، بازرسی، حراست، ترافیک، فرمانده دژبان، نیروی انتظامی و نماینده مجتمع قضایی آفتاب و نماینده دفتر تولیت آستان حضرت امام خمینی (ره) در سالن جلسات سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد.
به گزارش خبرگزاري صداوسيما ، در این جلسه معاون فرهنگی اجتماعی و مدیر روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) شرایط کنونی و مطلوب پیشگیری از آسیب ها ی اجتماعی در این مکان مقدس را نتیجه همدلی و همکاری همه برادران و دستگاههای مسئول در این زمینه دانست.  وی از همکاری تمام دستگاه های ذیربط جهت بهبود کیفیت خدمت رسانی که در خور شأن و جایگاه حرم مطهر حضرت امام(ره) باشد، تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه هماهنگی های لازم جهت کیفیت پذیرایی از مهمانان نوروزی حرم مطهر حضرت امام(ره) انجام شد و اعضای جلسه به بررسی موارد و مسائل مطرح شده در خصوص تکریم و پذیرایی شایسته از مهمانان حضرت امام خمینی(ره) در ایام نوروز پرداختند.

مشاهده در وبسایت منبع