۷۲ منزل مسکونی و ۱۷ وسیله نقلیه قربانی آتش چهارشنبه سوری شدند

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ با اشاره به جمع بندی آمار نهایی چهارشنبه سوری اظهار کرد: در مجموع ۱۷۰ حریق و آتش سوزی از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۴:۰۰ روز گذشته(چهارشنبه سوری) به آتش نشانی ...

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ با اشاره به جمع بندی آمار نهایی چهارشنبه سوری اظهار کرد: در مجموع ۱۷۰ حریق و آتش سوزی از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۴:۰۰ روز گذشته(چهارشنبه سوری) به آتش نشانی گزارش شد.
وی افزود:نیروهای آتش نشانی شب گذشته در حداقل زمان ممکن در محل های حادثه حاضر شدند و نسبت به امدادرسانی به حادثه دیدگان و همچنین انجام عملیات اطفای حریق اقدام کردند.

ملکی اذعان کرد: طی شب گذشته ۷۲ مورد حادثه آتش سوزی ساختمان های مسکونی، ۱۷ مورد آتش سوزی اماکن غیر مسکونی، ۱۷ مورد حریق وسیله نقلیه شامل خودرو و موتورسیکلت و همچنین ۱۱ مورد مربوط به حریق فضای سبز، درختان و ضایعات به سازمان آتش نشانی اعلام شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران بیان کرد: در شب چهارشنبه سوری امسال ۲ مورد حادثه انفجار گزارش شد که بر اثر آن ۲ مرد جوان و یک زن مصدوم شدند.

وی با اشاره به ۱۲ هزار تماس تلفنی با سامانه آتش نشانی طی ۲۴ ساعت گذشته، افزود: ۴ هزار تماس تلفنی از ساعت ۱۶:۳۰ عصر به بعد بوده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با اشاره به کاهش ۲۰ درصدی تماس ها با آتش نشانی در شب چهارشنبه سوری، تصریح کرد: در چهارشنبه سوری امسال میزان حوادث کاهش چشمگیری داشته است و این موضوع نشانگر آن است که مردم طی ۲ سال اخیر نکات ایمنی را بیشتر رعایت کردند.

ملکی در پایان گفت: بسیاری از تماس های انجام شده با آتش نشانی مربوط به درخواست مردم برای ارائه مشاوره به آن ها در زمینه مسائل ایمنی و راهنمایی آن ها در شب چهارشنبه سوری بوده است.

انتهای پیام/

آتش سوزی ۷۲ منزل مسکونی در شب چهارشنبه سوری

مشاهده در وبسایت منبع