ضرورت راه اندازی استودیو برای پخش برنامه های شورای شهر بوشهر

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سید حسین ناظر در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر بیان کرد: صدا و سیما با داشتن نیروهای توانمند آماده تهیه و پخش برنامه های مختلف در حوزه مدیریت شهری است که همکاری شورای شهر را در این زمینه می طلبد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: راه‌اندازی استودیو سیما و صدا برای پخش برنامه‌های شورای شهر بوشهر ضروری است و این رسانه آماده همکاری در این زمینه است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سید حسین ناظر در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر بیان کرد: صدا و سیما با داشتن نیروهای توانمند آماده تهیه و پخش برنامه‌های مختلف در حوزه مدیریت شهری است که همکاری شورای شهر را در این زمینه می‌طلبد.

وی تصریح کرد: در هفته نکوداشت بوشهر برنامه‌های متنوعی از سوی شورای شهر و شهرداری تدارک دیده شده بود که مورد توجه برنامه‌سازان صدا و سیما قرار گرفت و انعکاس خوبی از طریق صدا و سیما در جامعه داشت.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با تاکید برآمادگی این رسانه برای تهیه برنامه‌های ویژه شهر بوشهر افزود: در این زمینه راه‌اندازی استودیو سیما و صدای بوشهر با همکاری شورای شهر ضروری است.

وی با بیان اینکه این رسانه آماده همکاری در این زمینه است تصریح کرد: راه‌اندازی این استودیو می‌تواند ضمن اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های صورت گرفته فرهنگ سازی بسیار خوبی در زمینه آموزش فرهنگ شهروندی نیز باشد .

رئیس شورای شهر بوشهر نیز گفت: شهر بوشهر دارای ظرفیت‌های مهمی در بخش گردشگری است که باید این قابلیت‌ها با همکاری رسانه صدا و سیما به جامعه هدف معرفی شود.

ابوذر دهدار تاکید کرد: از صدا و سیما انتظار می‌رود با توجه به ظرفیت‌های بندر بوشهر برای جذب سرمایه‌گذار اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با قدردانی از تعامل و همکاری مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای مرکز بوشهر در انعکاس برنامه‌های هفته نکوداشت بوشهر بیان کرد: شورای شهر بوشهر از صدا و سیمای استان توقع دارد با توجه به جایگاه ویژه بندر بوشهر در پیشبرد برنامه‌های شهری، شورا و شهرداری را بیش از گذشته یاری کند.

رئیس شورای شهر بوشهر با بیان اینکه رسانه‌ها نقش مهمی در گسترش فرهنگ شهروندی، تنویر افکارعمومی و و بالابردن سطح آگاهی مردم دارند تصریح کرد: رسانه صدا و سیما می‌تواند به عنوان اهرم اجرایی، مدیریت شهری را در گسترش فرهنگ شهری و شهروندی و حمایت شهروندان از مدیریت شهری و حفظ اموال عمومی، یاری دهد.


مشاهده در وبسایت منبع